RAINDROP TECHNIQUE - masaż relaksacyjny w gabinecie Medi-Lyme w GliwicachRaindrop Technique – to wyjątkowy masaż relaksacyjny dostępny w naszym gabinecie. Oczyszcza organizm, wspiera wszystkie układy w ciele, rozluźnia napięcia mięśniowe i stymuluje organy, mięśnie, a nawet kości.W tej metodzie w stopy i plecy wmasowywane są w specjalny sposób olejki eteryczne. Raindrop odbierany jest jako niezwykle delikatna i przyjemna terapia, przynosząca niemal natychmiastową poprawę ogólnego samopoczucia, głębokiego odprężenie i wzrostu poziomu witalności. Przynosi organizmowi strukturalne i elektryczne dostrojenie poprzez energię olejków eterycznych.

Aby masaż był w pełni efektywny, należy stosować olejki o właściwościach terapeutycznych. W gabinecie MEDI-LYME w Gliwicach pracujemy na najwyższej jakości olejkach Young Living – światowego lidera w branży aromaterapii.

Olejki terapeutyczne mają dużą zawartość fenolu, który zwalcza potencjalnie szkodliwe wirusy i bakterie, jednocześnie oczyszczając receptory komórkowe, co ulepsza komunikację międzykomórkową i usprawnia funkcje całego ciała.
Cząsteczki olejków wprowadzają do komórek duże ilości tlenu. Poprzez receptory i nerwy węchowe intensywnie oddziałują na układ limbiczny i przysadkę mózgową, dzięki czemu wpływają regulująco na poziomie psychoemocjonalnym, oraz zapewniają doskonałe samopoczucie.

Olejki wykorzystywane w technice Raindrop
Historia metody Raindrop


Technika Raindrop jest kompletna sama w sobie, równoważy ciało na każdym poziomie, również emocjonalnym. Organizm budzi swoje wewnętrzne zdolności do samouzdrawiania i detoksykacji.

RAINDROP - wskazania do zabieguCzas trwania Raindrop Technique to ok. 60-90min.

Zapoznaj się z przeciwwskazaniami