Opinie o MEDI-LYMEGorąco polecam gabinet MEDI-LYME, ponieważ nie warto zawsze zwalac złe samopoczucie na pogodę, iż nie wiem co siedzi w naszym organizmie. Warto się podać bio rezonansowi i dowiemy się co nam dolega. Korzystałam z usług gabinetu moje zadowolenie jest 100% Bardzo polecam i pozdrawiam.

Anna R.Samo naświetlanie to wielkie wsparcie w powrocie do zdrowia. (Warto poczytać o lampie plazmowej; są nawet filmy na YouTube pokazujące niszczenie błon komórkowych patogenów itp.). Dodatkowo wszystko odbywa się w miłej atmosferze i gustownie urządzonym wnętrzu. Podczas naświetlania można czytać lub korzystać z komputera czy smartfona. Serdecznie polecam!

Agata N.Korzystałam z usług Gabinetu Medycyny Naturalnej i Terapii Borreliozy Medi-Lyme. Obsługa bardzo profesjonalna, szybko dowiedziałam się co mi dolega i które organy wewnętrzne trzeba oczyścić i wzmocnić. Na odrobaczanie i borreliozę miałam naświetlania lampą plazmową. Czuję się świetnie i bardzo polecam Gabinet Medi-Lyme, bo przy profesjonalnej pomocy Pań można szybko powrócić do zdrowia i zaopatrzyć się w czyste, dobrej jakości suplementy i zioła na różne schorzenia. Powrót do zdrowia jest bezcenny, dlatego serdecznie polecam Gabinet Medi-Lyme.

Maria U.