Biorezonans w diagnostyce i terapii


Alternatywna medycyna staje się coraz bardziej popularna. Coraz więcej ludzi dostrzega zalety naturalnego podejścia do leczenia - począwszy od zwykłych przeziębień aż do poważnych chorób jakimi są np. nowotwory, reumatyzm czy choroby serca. Aktualnie dostępnych jest wiele metod terapeutycznych dla osób szukających holistycznego podejścia pozwalającego na utrzymanie swojego organizmu w zdrowiu. Wyeliminowanie czynników patogennych prowadzi do zlikwidowania dyskomfortu, bólu, a nawet niepełnosprawności. Jedną ze szczególnych metod, która w ostatnich latach zyskała dużą popularność jest biorezonans. Jest to technologia, która wykorzystuje częstotliwości w celu przyśpieszenia procesu leczenia i pozbycia się czynników powodujących choroby.

Gabinet MEDI-LYME w Gliwicach oferuje kompleksową diagnostykę i terapie z wykorzystaniem biorezonansu.

Organizm ludzki jest niezwykle skomplikowany, składa się z wielu różnych narządów, które muszą ze sobą dobrze współpracować. Każdy narząd zbudowany jest z komórek, które muszą się ze sobą komunikować, aby zapewnić jego właściwe funkcjonowanie. Niestety istnieje wiele mikroorganizmów, które tą komunikację mogą zakłócać. Ich obecność w organizmie może przełożyć się na rozwój różnego rodzaju objawów i wzrost ryzyka rozwoju chorób i zaburzeń. Terapia biorezonansowa została stworzona by pomóc w identyfikowaniu tych mikroorganizmów. Są to tzw. stresory, które mogą przybierać między innymi postać pasożytów, toksyn, bakterii, wirusów, pierwotniaków. Pozwala to na określenie przyczyn chorób. Technologia wykorzystuje specjalne częstotliwości w celu odczytu elektromagnetycznych wibracji, które są wysyłane przez każdą komórkę w organizmie i określa nieprawidłowości w zakresie komunikacji tych komórek. W przypadku wykrycia niekorzystnych elektromagnetycznych drgań urządzenie wykorzystujące metodę biorezonansu mogą zostać wykorzystane do stworzenia programu terapeutycznego w celu wyeliminowania z organizmu szkodliwych substancji i mikroorganizmów. Objawy chorobowe mogą wynikać z zaburzeń energetycznych organizmu, zaburzeń przemiany materii i krążenia oraz nieprawidłowości w pracy układu odpornościowego.

Ideą terapii biorezonansowych jest usunięcie źródła choroby, a nie tylko zwalczania objawów. Jest to idealne rozwiązanie dla osób, które próbowały różnych metod oferowanych przez medycynę konwencjonalną, a ich stan zdrowia się nie polepszył.

Terapia biorezonansowa z powodzeniem może być stosowana w takich przypadkach jak: inwazja pasożytnicza, infekcje bakteryjne, wirusowe, grzybicze, zwalczanie bólu, choroby autoimmunologiczne, uzależnienia, alergie, depresje, migrena, borelioza, astma, problemy skórne, zespół jelita drażliwego, choroby neurologiczne. Jest to tylko ułamek możliwości diagnostycznych i terapeutycznych oferowanych przez biorezonans.

Biorezonans uważany jest za bezpieczną metodę pozwalająca na przywróceniu zdrowia organizmowi. Może być stosowana u osób dorosłych, dzieci, a nawet zwierząt. W porównaniu do konwencjonalnych metod leczenia nie wywołuje szczególnie uciążliwych bądź niebezpiecznych skutków ubocznych. Ponadto terapia nie koliduje z lekami przyjmowanymi na stałe przez pacjenta.

Pełna oferta gabinetu MEDI-LYME dostępna tu.