BEMER – zestaw dla koni


Mikrokrążenie zachodzi w najmniejszych naczyniach krwionośnych i jest niezauważalne gołym okiem. Proces ten ma jednak olbrzymi wpływ zarówno na zdrowie, jak i sprawność Twojego konia. Dokładnie bowiem w tym obszarze zachodzą procesy przemiany materii. Komórki są odżywiane, aby mogły optymalnie spełniać swoje naturalne zadania. Odprowadzane są z nich natomiast końcowe produkty przemiany materii. Tylko wtedy, gdy mikrokrążenie funkcjonuje sprawnie, Twój koń będzie zdrowy i zadowolony.

Możliwe konsekwencje zaburzenia mikrokrążenia 

BEMER Horse-Set wspomaga procesy leczenia, wspiera regenerację i może być stosowany zapobiegawczo. Optymalizuje wyciszenie, a tym samym umożliwia bardziej skuteczny trening. Twój koń będzie w stanie łatwiej się odprężyć i lepiej regenerować nie tylko przed wysiłkiem, ale też po nim. Te oraz wiele innych cech przemyślanych w najdrobniejszych szczegółach pod kątem konia czynią BEMER Horse-Set najlepszym rozwiązaniem w stajni, na którym zyskają koń i jeździec. Zarówno w przypadku sportowej, jak i rekreacyjnej jazdy konnej.

BEMER dla dobrego zdrowia Twojego konia:

Po szczegóły związane z możliwością zakupu zestawu BEMER dla koni prosimy zwracać się do gabinetu MEDI-LYME.

Prosimy pamiętać: zestaw BEMER Horse-Set nie zastępuje leczenia przez doświadczonego lekarza weterynarii. Należy skonsultować się ze swoim weterynarzem, kiedy i jak stosować terapię BEMER.